Seznam spouští kampaň na Mapy.cz | E15.cz

Seznam spouští kampaň na Mapy.cz

Mapy.cz - televizní spot
Mapy.cz - televizní spot
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V polovině července představil server Mapy.cz svou novou, vylepšenou podobu a při této příležitosti zahajuje Seznam od 25. července kampaň v televizi, tisku a OOH.

Kampaň by měla upozornit veřejnost na novou funkci serveru Mapy.cz, a to na turistický plánovač tras. Díky němu si mohou všichni zájemci naplánovat trasu s přesností na metry a minuty. Cestovatelé by se tak už neměli dostat do situace, že špatně odhadnou vzdálenost převýšení nebo náročnost trasy, tak jak to v novém televizním spotu představuje rodina, která se v nepříjemném počasí špatně zorientuje a místo na naplánované lokalitě se ráno probudí ve výběhu medvědů na hradě Točník.


Kampaň bude probíhat od 25. července na televizních stanicích společnosti Nova Group, FTV Prima, AT Media a na stanici Barrandov. Zároveň se objeví v tištěných médiích, kinech sítě Cinestar a na 500 lavičkách po celé ČR až do konce srpna. Pro Seznam.cz kampaň připravila reklamní agentura Saatchi & Saatchi.

Více o změnách na serveru Mapy.cz se dočtete zde:

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.