T-Mobile uzavřel partnerství s Českým olympijským týmem | E15.cz

T-Mobile uzavřel partnerství s Českým olympijským týmem

T-Mobile se stal oficiálním partnerem Českého olympijského týmu
T-Mobile se stal oficiálním partnerem Českého olympijského týmu
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

red

Share on Facebook Messenger
Mobilní operátor se stal dalším oficiálním partnerem Českého olympijského týmu pro hry v Soči a Rio de Janeiru. V současné době probíhají jednání s dalšími možnými partnery olympioniků.

Partnerství se primárně týká zimních olympijských her v ruském Soči 2014 a letní olympiády v brazilském Rio de Janeiru 2016. T-Mobile v rámci dohod s ČOV vybaví sportovce svými službami a pro fanoušky připraví celou řadu aktivit, které by jim měly zpříjemnit zážitky z olympiády.

Zhruba před měsícem oznámila zahájení spolupráce s olympioniky také společnost Sazka, která se stala oficiálním partnerem ČOT do roku 2016 a zároveň hlavním partnerem České olympijské nadace.

Podle tiskového mluvčího ČOV Alexandra Klimenta jednání s dalšími zájemci o partnerství právě probíhají. „Ještě není uzavřen pool oficiálních partnerů a stále platí, že o posledním volném místě mezi generálními partnery jednáme s nejmenovaným významným bankovním domem,“ informoval Strategii Kliment.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.