V zrcadle: Soňa Uhrová, Brand Communication Specialist Sony Europe | E15.cz

V zrcadle: Soňa Uhrová, Brand Communication Specialist Sony Europe

Soňa Uhrová, Brand Communication Specialist
Sony Europe
Soňa Uhrová, Brand Communication Specialist Sony Europe
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Noviny si nekupuje, ke sledování aktuálního dění využívá moderní technologie – přes den chytrý telefon a doma je vždy po ruce tablet.

Jaké časopisy kupujete?

Vzhledem ke své profesi se snažím alespoň prolistovat maximální množství odborně, společensky i lifestylově zaměřených časopisů. Těch, do kterých se opravdu s chutí začtu, je málo. Většinou se jedná o tituly určené primárně pro pány.

Jste na Facebooku?

Samozřejmě, ve splečnosti Sony jsem zodpovědná za komunikaci značky, a k tomu tedy patří i sociální sítě. Na Facebooku tedy trávím poměrně hodně času sledováním našeho profilu a konkurence, ale také jej využívám ke komunikaci s rodinou a přáteli.

Jaký televizní kanál sledujete nejčastěji?

Televize zabírá značnou část bytu, ráda si proto pustím dobrý film ve vysokém rozlišení. Zprávy si raději přečtu v mobilu, nemám ráda, když z televize teče krev…

Jaká reklama vás v poslední době nejvíc štve, jaká je naopak oblíbená?

Moc nemusím zadluženého pejska z České spořitelny, extra materiál je vykupování slimáků v Jednotě, ale nejoblíbenější je teď určitě ta s barevnými deštníky…

Jaký je váš oblíbený podnik, jaké máte nejraději jídlo a nápoj?

Nejlepšího kuchaře mám doma, k jídlu nejčastěji popíjíme moravské víno, ráda si dám také nefiltrované pivo. Nejoblíbenější podnik je jednoznačně bratislavské Fou Zoo s nezapomenutelnou atmosférou a skvělým servisem.

Kde byste si přála být ve své kariéře za deset let?

V chaloupce na samotě u lesa, živit se budu pěstováním a výchovou koťátek. Zatím mi to moc nejde, ale ještě mám na zdokonalení devět let.

Kolik dní v roce trávíte na dovolené a jaká je vaše nejoblíbenější destinace?

Letos to bude o pět dnů více… máme v Sony milé pravidlo – kdo v daném roce dospěje do Kristových let, dostane jako dárek týden dovolené navíc. Pravděpodobně ho strávím v rodinném kruhu na Moravě.

Co byste prostřednictvím Strategie nejraději vzkázala svému šéfovi?

あなたの忍耐と永遠の笑顔に感謝

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah