Z Babišova náměstka novinářem. Wagenknecht míří do Soukupova vydavatelství | E15.cz

Z Babišova náměstka novinářem. Wagenknecht míří do Soukupova vydavatelství

Lukáš Wagenknecht
Lukáš Wagenknecht
• 
ZDROJ: ctk

ČTK

Bývalý náměstek ministra financí Andreje Babiše Lukáš Wagenknecht bude vedoucím analytikem ekonomických událostí investigativního týmu vydavatelství Empresa Media Jaromíra Soukupa. Investigativní oddělení má na starosti odbornou a technickou podporu redaktorů titulů vydavatelství. Babiš odvolal Wagenknechta z místa náměstka loni v červnu.

„Analytická práce v ekonomických tématech mě vždy bavila a jsem rád, že ji mohu nyní uplatnit zase v poněkud jiném prostoru,“ uvedl Wagenknecht.

Vydavatelství Empresa Media rozšiřuje své investigativní oddělení v souladu se svou strategií posilování zpravodajského obsahu a své pozice na trhu.

Již v současné době tento tým dodává témata a obsah do všech svých titulů, především pak pro Týden, Faktor S, Sedmičku a Exkluziv. Nově se investigativní tým zapojí i do práce pro televizní skupinu TV Barrandov, pro kterou na podzim vznikne nový formát televizní publicistiky.

„I v letošním roce pokračujeme v investicích do naší mediální skupiny, jejichž cílem je ještě více posílit naši pozici na trhu. Je dobré být z pohledu celkového zásahu třetím největším mediálním domem na trhu, ale naše ambice míří výš.

Posilování investigativního týmu je z tohoto pohledu správným krokem, protože tento tým zajišťuje unikátní obsah, který je pro média klíčový. Lukáš Wagenknecht v průběhu své profesní kariéry prokázal své schopnosti; věřím, že je uplatní i u nás,“ uvedl předseda představenstva Empresa Media Jaromír Soukup.

Vydavatelství Empresa Media vlastní TV Barrandov a produkční společnosti Real TV. Portfolio vydavatelství zahrnuje časopis Týden, časopis Faktor S, společenský týdeník Sedmička, časopis Instinkt, měsíčník Interview, časopis Exkluziv, dále tituly pro mládež Popcorn a Top Dívky, odborný časopis MarketingSalesMedia a elektronický deník Týden.cz.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.