Best of Realty zeštíhlela, nestaví se | E15.cz

Vše o miliardářích

Vše o miliardářích Vstoupit do speciálu

Best of Realty zeštíhlela, nestaví se

Best of Realty zeštíhlela, nestaví se
Výrazná architektura. Budova Main Point Karlin, kde se usídlila pojištovna Kooperativa, získala cenu Best of Realty v kategorii nových kanceláří
• 
ZDROJ: Crest Communication

dna

Vítězi soutěže o nejpodařenější stavby minulého roku Best of Realty, konané pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN), se staly dva pražské projekty, v kategorii hotelů dostala přednost regionální stavba.

V nejsilněji zastoupené kategorii rezidenčních projektů zvolila sedmičlenná porota Rezidenci Švédská od developera Satpo. Z nových administrativních center si vítězství na včerejším galavečeru odnesl Main Point Karlin od společnosti PSJ Invest. Mezi ubytovacími objekty zvítězil hotel Miura v Čeladné.

Zvláštní cenu poroty letos získal Kampus v Brně – Bohunicích. Držitelem ceny Award for Excellence, kterou uděluje ARTN, se stal architekt Zdeněk Lukeš, kritik a historik architektury, uznávaný publicista i vysokoškolský pedagog.

Kvůli aktuální stagnaci trhu obchodních center a rekonstruovaných kancelářských budov nebyly tyto kategorie vůbec hodnoceny. „I když jsme všichni doufali, že letos budeme z nejhlubší poválečné krize venku a realitní trh zaznamená viditelný růst, opak je pravdou. Ve 13. ročníku soutěže tak mohly být hodnoceny pouze tři základní kategorie,“ konstatoval předseda poroty a dozorčí rady ARTN Kamil Kosman.

Autor: dna
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!