Janeček a Dejčmar už ví, jak bude vypadat jejich 5* resort v Zanzibaru | E15.cz

Janeček a Dejčmar už ví, jak bude vypadat jejich 5* resort v Zanzibaru

msc

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Developerská společnost RSJ Private Equity podnikatelů Václava Dejčmara a Karla Janečka postaví luxusní hotelový rezort Uzuru v Zanzibaru. Firma již vybrala v mezinárodní soutěži návrh společnosti Jestico + Whiles, který akceptuje propojení s tradiční ostrovní architekturou a je vstřícný k přírodě rezortu.

„Pro fond byly atraktivní nemovitosti prodávané developery, kteří měli problémy s financováním,“ uvedl již dříve o zaměření RSJ Private Equity výkonný ředitel firmy Jan Vyhnálek. Na Zanzibaru se firmě nedávno podařilo scelit potřebné území, na němž nový rezort vznikne. Ten by měl být otevřen za dva roky a bude čítat přes šedesát domků a pět vil, restaurace a další volnočasové aktivity.

Luxusní resort by měl být otevřen zjara roku 2016 a bude čítat přes 60 obytných domků a pět větších vil, řadu restaurací, barů, cvičebnu jógy a jiné volnočasové aktivity. Vzhledem limitované infrastruktuře na ostrově bude resort řešen jako plně samostatná jednotka s vlastními zdroji energie.

Autor: msc
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.