Na trhu sledování mediálních výstupů vznikl nový významný hráč | E15.cz

Vše o inovacích

Vše o  inovacích Vstoupit do speciálu

Na trhu sledování mediálních výstupů vznikl nový významný hráč

Na trhu sledování mediálních výstupů vznikl nový významný hráč
Tomáš Berger, CEO projektu Monitora
• 
ZDROJ: Monitora

ly

Na poli mediálních monitoringů se odehrála akvizice v řádech desítek milionů korun. Monitora Media se tím stává dvojkou na trhu.

Startup s dvouletou historií Monitora Media kupuje stoprocentní podíl střediska monitoringu ve společnosti Media Tenor, která se zaměřuje na mediální analýzy, a monitorovala média pro řadu českých firem i veřejných institucí.

„Díky monitoringu nové generace, který média nejen monitoruje, ale i měří a analyzuje, jsme během dvou let získali stovky klientů a zásadní podíl na trhu. Akvizicí monitorovacích služeb od společnosti Media Tenor urychlíme náš růst a zároveň dodáme klientům výrazně lepší službu za výhodnějších podmínek,“ říká šéf Monitora Media Tomáš Berger. Podle něj je hodnota akvizice v řádech desítek milionů korun. Dojde k předání klientů i části zaměstnanců Media Tenor.

Zákaznické projekty a výstupy sjednocené pod Monitora Media budou podle Bergera obohaceny o nové zdroje, funkce, personalizované reporty, sledování zásahu na sociálních sítích i systém upozornění. Ten například umí vyhodnotit televizní a radiový vstup nejen na základě klíčového slova, ale také pomocí analýzy hlasu. Mezi současné klienty Monitora Media patří například Transparency International, AVAST, CzechInvest, pražský magistrát nebo ministerstvo dopravy.

Dr. Oetker získal značky havlíčkobrodské společnosti Natura
Digitalizace ovlivňuje i stavebnictví. Projektanti Sudop expandují do IT byznysu

Autor: ly
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!