Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Jak nosit zábavnější obleky (jako Timothée Chalamet)

Jak nosit zábavnější obleky (jako Timothée Chalamet)

O

Obleky mohou být buď klasické a naprosto dle etikety, nebo nemusí. U první varianty hrozí, že nejenže budete občas snadno prehlédnutelní, ale že se ani sám nebudete cítit nijak zvlášť. Druhá varianta je zábavnější. Vyžaduje dvě věci - výraznější investice do šatníku a také určitou dávku sebedůvěry. Ale pokud se chcete módou bavit, moc se nepředpokládá, že budete povahou šedá myš.

Pokud existuje někdo, kdo se výrazných obleků nebojí, tak je to Blake Lively. No a za muže Timothée Chalamet. Výraznou roli hraje samozřejmě jeho věk. Jiní v jeho věkové skupině nosí zas barevné mikiny, printové košile a posprejované Levisky. Tudíž tohle je jen vyšší třída současné módy.

Timothee ChalametTimothee ChalametAutor: Pinterest

Najít vzorovaný oblek - a nemyslíme károvanou kostku - může být náročnější. Designéři a značky je často pojímají jako Haute Couture tudíž ani nejdou do prodeje. Čas od času ale narazíte na skryté poklady v obchodech jako je Zara.

U obleků v jednom odstínu, avšak výrazné barvě se držte toho, že oblek mluví sám. Není potřeba si hrát s kapesníčky, košilemi nebo kravatami. Pokud tedy nechcete být cíleně overdressed.

Související články
Miliardář Vítek udeřil na Pietro Filipi a Karu kvůli vyklizení prodejen
Skupina CPI miliardáře Radovana Vítka vlastnící řadu obchodních center chystá právní kroky proti společnosti C2H podnikatele Michala Mičky kvůli vyklízení prodejen módních značek Pietro Filipi a Kara. Mička zdůvodňuje odvoz zboží ochranou zásob před jejich zajištěním obchodními centry kvůli neplacení nájemného. CPI to označila za vydírání.  
Bezpečnostní expert Kříž: Čína je hrozbou i pro demokraty
Pokud by se do Bílého domu dostal Joe Biden, bude jeho styl více uhlazený, tlak na přebírání evropské zodpovědnosti za bezpečnost ale nezmizí. Jak republikáni, tak demokraté vnímají čínské riziko, zatím však nedokážou podnikat účinné kroky, míní vedoucí katedry mezinárodních vztahů a evropských studií Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně Zdeněk Kříž.