Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Chen Kun Taron Egerton

2

fotografií

Montblanc představuje kampaň What Moves You, Makes You

Z

Značka Montblanc, jejichž pera stojí za mnoha velkými kroky lidstva, neboť s nimi byly podepsány nesčetné smlouvy a dohody přichází, s novou celosvětovou kampaní. V ní odhaluje tři výjimečné muže, kteří jsou novou definicí úspěchu dnešní doby – scénárista a režisér Spike Lee, herec Taron Egerton a zpěvák, herec a spisovatel Chen Kun.

Nová kampaň značky Montblanc nesoucí název What Moves You, Makes You, oživuje misi značky inspirovat lidi, aby maximálně využili svůj potenciál za svých vlastních podmínek, a zároveň oslavuje ty, kdo v životě následují svoji vlastní a individuální cestu a přepisují zažité kódy úspěchu 21. století.

Chen KunChen KunAutor: Montblanc

Spuštěná na konci srpna 2020, kampaň zdůrazňuje autentické příběhy svých ambasadorů, kteří jsou důkazem, že následování svých snů a vášní nás definuje jako člověka, lepšího a úspěšnějšího, zatímco produkty Montblanc dělají svému nositeli společnost na cestě za tím, co miluje.

Kampaň zachycuje inspirující život oceňovaného scénáristy a filmaře Spikea Leeho a jeho odkaz, který nesporně ovlivnil světovou kulturu; herce Tarona Egertona a jeho neuvěřitelnou cestu, která se před ním otevírá; a herce a zakladatele herecké školy Chena Kuna, který neúnavně hledá nové cesty jak dát co nejvíce zpět své komunitě za využití své vášně ke kreativitě.

Taron EgertonTaron EgertonAutor: Montblanc

Nová platforma společně s kampaní podtrhují základní přesvědčení značky Montblanc, že každý může zanechat stopu; nejenom na jejich cestě za úspěchem, ale také radostí z cesty samotné a snahou, jež inspiruje a vzrušuje na každém kroku.

Související články
Andy Warhol měl nehorázně dobrý vkus na hodinky
Není moc důvodů, proč představovat Andy Warhola. Revoluční umělec, který vytvořil díla tak ikonická, že jsou všude. Od kalendářů apo trička. Žil v New Yorku, měl neuvěřitelný vkus a to se promítlo i do jeho osobní sbírky hodinek. Koneckonců byl první, kdo začal se sbírkami hodinek jako trendem.