Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Nová kolekce per Montblanc věnovaná Elvisovi Montblanc Great Characters Elvis Presley Limited Edition Montblanc Great Characters Elvis Presley Limited Edition 98 Montblanc Great Characters Elvis Presley Limited Edition 1935

4

fotografií

Montblanc vytvořil kolekci per věnovanou Elvisovi

M

Montblanc se rozhodl věnovat svoji nejnovější edici Great Characters životu a odkazu hudebníka, jež rozpoutal hudební horečku po celém světě. Vytvořená z vybraných materiálů a formovaná péčí a umem vysoce zručných uměleckých řemeslníků značky Montblanc, kolekce se skládá ze tří různých psacích per, z nichž každé vzdává hold jedné důležité etapě Elvisovy kariéry. 

Kolekce per Special Edition z řady Great Characters Elvis Presley od Montblanc oslavuje krále rokenrolu v ušlechtilé černé pryskyřici, tedy v barvě Elvisova koženého obleku, který měl na sobě ve slavném televizním pořadu NBC z roku 1968 „Elvis TV Special“, s kováním potaženým platinou. 

Montblanc Great Characters Elvis Presley Limited EditionMontblanc Great Characters Elvis Presley Limited EditionAutor: Montblanc

Bílý kostým „Aloha Eagle“ z roku 1973 dosáhl téměř kultovního postavení, díky orlu bělohlavému, symbolu Ameriky, ve třpytivé mozaice barev americké vlajky na zádech. Edice Great Characters Elvis Presley 1935, vyrobená na počest roku narození Elvise Presleyho, je limitována na 1935 plnicích per a 1935 rollerů.

Montblanc Great Characters Elvis Presley Limited Edition 1935Montblanc Great Characters Elvis Presley Limited Edition 1935Autor: Montblanc

Slavné vystoupení „Aloha From Hawaii“ se stalo základem i pro design limitované edice per Great Characters Elvis Presley Limited Edition 98. Víčko plnicího pera z ryzího zlata zdobí orel z Elvisova kostýmu, reprezentující jeho americké vlastenectví.

Montblanc Great Characters Elvis Presley Limited Edition 98Montblanc Great Characters Elvis Presley Limited Edition 98Autor: Montblanc

Pro úplný zážitek z psaní přináší Montblanc i inkoust v limitované edici Old Glory Blue inspirovaný hvězdami a pruhy ze scénických kostýmů Elvise Presleyho, stejně tak jako zápisník z bílé teletiny s digitálním potiskem a designem orla ze cvočků. Samozřejmou součástí jsou i manžetové knoflíčky „Elvis“ a náramek z oceli a kůže.

Související články
Restaurace draze platí za rozvoz jídel. Jde však ušetřit
Doručování jídla zažívá celosvětově obrovský rozmach a v nouzovém stavu ho ve městech využil snad každý, a to alespoň jednou týdně. Objednáváme si „homeofficové“ obědy, večer třeba pizzy a burgery a za dopravu se nám nechce platit více než 40 korun.
Celý svět se vrhl na komodity. Jejich cena prudce roste
V polovině září bývalý šéf mocné americké banky Goldman Sach Lloyd Blankfein prohlásil, že investování do komodit není vůbec „špatná věc“. Ceny surovin byly totiž v dohledu svých „koronavirových minim“ a investorům tato třída aktiv připomínala spíše „ošklivé káčátko“. V módě byly totiž technologie.