Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
10 rad o stylu od Toma Forda, které si vzít k srdci

10 rad o stylu od Toma Forda, které si vzít k srdci

K

Když nejstylovější muž na planetě řekne co a jak, vyplatí se poslouchat. Má mezinárodně rozpoznatelný styl, jeho osobní estetika je na vrcholu Olympu a dokázal vybudovat byznys se kterým nemohou jiné moderní značky soupeřit. Je synonymum úspěšného muže, takže pokud vám chce něco sdělit, skutečně si dělejte poznámky.

Knoflíky u saka si vždycky zapínejte. Okamžitě vám to vytvoří lepší siluetu.

Jakmile začnete stárnout, pořiďte si velké dioptrické brýle s výraznými obroučkami. Nikdo si nebude všímat stárnoucího obličeje.

Nemusíte mít ostrou čelist, správně upravené strniště nebo vous to udělá za vás.

Každý muž by měl mít několik precizně střižených bavlněných bílých košil.

Úsměv je ten nejlepší doplněk, který máte. Když nemáte perfektní zuby, našetřete si a nechte si je spravit.

Velmi důležité je mýt a hydratovat si obličej dvakrát denně. A používat kapky do očí. Jakmile máte bílé oči a vypadáte skvěle ve zvěčujícím zrcátku, můžete vyjít ven.

I ti největší drsňáci ve filmech mají na obličeji makeup. Nebojte se naučit se pár triků jak vypadat lépe.

Jednou jsem člověka poslal domů z kanceláře za to, že měl kalhoty do půlky lýtek. Nejhorší trend, který existuje.

Najděte si uniformu, která k vám sedí a zůstaňte u ní. Nenosím černý oblek proto, abych byl ikonický. Nosím ho proto, že ke mně sedí.

Nebojte se parfému. Používám spoustu různých parfémů během dne.

Související články
Celý svět se vrhl na komodity. Jejich cena prudce roste
V polovině září bývalý šéf mocné americké banky Goldman Sach Lloyd Blankfein prohlásil, že investování do komodit není vůbec „špatná věc“. Ceny surovin byly totiž v dohledu svých „koronavirových minim“ a investorům tato třída aktiv připomínala spíše „ošklivé káčátko“. V módě byly totiž technologie.
Mám strach o export Škody a dalších do Británie, říká Rak z CzechTradu
Vyjednávači Velké Británie a Evropské unie uzavřeli koncem minulého roku obchodní dohodu. Díky na poslední chvíli sjednanému dokumentu odpadla hrozba zavedení cel, přesto bude obchod s ostrovy výrazně komplikovanější. „Největší obavu mám o automobilový průmysl. Propad prodejů nových vozů v Británii byl loni největší od roku 1943. Mám strach o export nejen Škody, Hyundai a Toyoty, ale i výrobců například pneumatik a dalších dílů,“ přiznává Jiří Rak, ředitel kanceláře CzechTrade pro Velkou Británii a Irsko.
I za komunismu se s lesy hospodařilo lépe než dnes, říká hrabě Constantin Kinský
Lesy i lesní byznys v Česku procházejí krizí. Kvalitní dřevo i krásné hvozdy vzala Čechům neschopnost státu řádně se starat o zelené bohatství. Nadvládu převzal kůrovec, v tuzemsku o poznání razantněji než v okolních zemích. „Když kůrovcová kalamita v roce 2015 začala, Lesy ČR to flákaly, nedělaly, co měly. Možná by bylo šikovné, kdyby státní lesy byly svěřeny krajům, když to stát neumí. Nebo kdyby se zrychlil systém veřejných zakázek, aby byl rychlejší než kůrovec,“ říká hrabě Constantin Kinský, potomek slavného šlechtického rodu a hospodář na panství ve Žďáru nad Sázavou.