Blockchain: kdysi módní slovo mizí z názvů firem | E15.cz

Konec další mánie? Z blockchainu se stává sprosté slovo, mizí z názvu firem

Video se připravuje ...

Jan VávraAnna Kanta, swp

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Největší veřejně obchodovatelný těžař bitcoinu nedávno ohlásil změnu názvu. Americký Riot Blockchain se mění na Riot Platforms. Změna prý lépe reflektuje široký byznysový záběr firmy. Zatracení kdysi ohromně módního slova ale v neposlední řadě svědčí o krutosti probíhající kryptozimy. Před pár lety bylo heslo „blockchain, ne krypto“ populární u řady největších světových firem, některé však už také jasně změnily kurz. Více se dozvíte v aktuálním díle videopořadu Krypto pěna.

Projekt „Krypto pěna“ se noří pěnou všedních dní plnou kryptoměnových bublin a bizáru. Kdo v tomto světě dokáže obstát, získá dovednost doslova za všechny peníze. Nebo jich alespoň tolik neprodělá.

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery