Čeští realitní profesionálové přispívají na azylový dům v Havířově

Asociace RICS v České republice (Royal Institution of Chartered Surveyors) uspořádala dne 16. srpna charitativní turnaj v softbalu na podporu azylového domu v Havířově. Na akci se podařilo vybrat celkovou částku 160 000 Kč. Do tohoto charitativního turnaje, který se konal před Letohrádkem Hvězda v Praze 6, se zapojilo osm největších poradenských společností v oblasti realit v Praze.

Zástupci CBRE, Colliers International, Cushman Wakefield, DTZ, Flow Management, Gardiner Theobald, Jones Lang LaSalle a Knight Frank se přihlásili do sportovního klání – na charitativním odpoledni vyměnili byznys za pálky a míčky. Po napínavém souboji se na prvním místě umístil tým Cushman & Wakefield a druhé místo vybojoval tým Jones Lang LaSalle. Akce ale nebyla jen o soutěžení, asociace RICS věnovala výtěžek z toho sportovního odpoledne na rekonstrukci koupelen a hřišť Azylového dumu v Havířově.

Zástupce asociace RICS v České republice, Stuart Jordan řekl: „Byl to skvělý den pro dobrý účel. Atmosféra na turnaji byla velmi soutěživá, ale hlavním účelem bylo poskytnout pomoc azylovému domu. Všichni z nás jsme v realitním obchodu každý den, takže je velmi důležité si pamatovat pravou hodnotu nemovitostí a tedy i azylového domu, který pomáhá měnit lidské životy.“

http://www.armadaspasy.cz/havirov/azylovy-dum-pro-matky-s-detmi.