Hvězda televizní show Boyleová vydává třetí album | E15.cz

Hvězda televizní show Boyleová vydává třetí album

Susan Boyleová
Susan Boyleová
• 
ZDROJ: CTK/AP/Shizuo Kambayashi

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
(VIDEO) Skotská zpěvačka Susan Boyleová, která se díky soutěži talentů stala světovou celebritou, připravuje třetí album. Deska nazvaná Someone To Watch Over Me vyjde v listopadu. Její první dvě desky se probily na přední místa hitparád. Třetí album vyjde 1. listopadu ve Spojených státech, Kanadě, Japonsku a Austrálii a 7. listopadu ve Velké Británii, Francii a zbytku světa.

Padesátiletá Boyleová, nesmělá a fyzickou krásou nepříliš obdařená žena, se před dvěma lety stala senzací díky svému vystoupení v televizní soutěži talentů, kde ohromila publikum i porotu. Od té doby prodala přes 14 milionů nosičů. Její první album I Dreamed A Dream se stalo v roce 2009 celosvětově nejprodávanější deskou.

Příběh Boyleové, který díky internetu zasáhl téměř celý svět, se stane i námětem muzikálu. Bude se jmenovat stejně jako první deska, tedy Snila jsem sen, a bude mít premiéru v březnu v Newcastlu. Pak bude následovat půlroční turné po Spojených státech, Británii a Austrálii. Boyleovou bude hrát skotská herečka Elaine Smithová. Podle producenta Michaela Harrisona má příběh Boyleové „všechny kvality pohádky s tou přidanou hodnotou, že je absolutně pravdivý“.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video