Nejluxusnější dům v Americe, který kdy šel do prodeje. V ceně je i služebnictvo a vozový park | E15.cz

Nejluxusnější dům v Americe, který kdy šel do prodeje. V ceně je i služebnictvo a vozový park

Daniel Baret - Reflex.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Na americkém realitním trhu se objevil superluxusní obytný dům v Kalifornii, který je vůbec nejdražší, jaký se v tomto segmentu nabízel. Stojí 250 milionů dolarů (v přepočtu téměř 6,3 miliardy korun).

Vybavení domu skutečně vyráží dech, protože je to něco, co se nevidí ani u velmi bohatých lidí. V podstatě zde najdete úplně všechno – od místa pro přistání vrtulníku, přes vinné sklípky až po sedmičlenné služebnictvo, které je na dva roky v ceně.

Nádherný moderní dům se nachází v Bel Air, což je místo na okraji Los Angeles v Kalifornii. Předchozí americký rekord drželo sídlo v Manalapanu na Floridě, který se nabízel za 195 milionů dolarů.

Vybavení domu v Kalifornii vyráží dech po všech směrech.

Je to čtyřpatrový objekt, kde je 12 ložnic, 21 koupelen, 3 kuchyně, 6 barů, místnost pro masáže, fitness centrum, bowling, kinosál pro 40 lidí, heliport, dva vinné sklepy, obrovský bazén a nejluxusnější vybavení, jaké si dokážete představit.

V ceně je i velkolepá sbírka starých nejvzácnějších automobilů a motorek, uměleckých děl, vína, šampaňského a dalších drahých věcí v celkové hodnotě 30 milionů dolarů.

A do ceny se počítá na příští dva roky i obsluhující personál, který má sedm lidí. Kdo dům koupí, dostane současně kuchaře, řidiče, zahradníka, masérku a uklízečky.

Fotoreportáž připravil server Reflex.cz

Autor: Daniel Baret - Reflex.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video