Nevšední vozy na poslední cestu | E15.cz

Nevšední vozy na poslední cestu

jam

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Roy Sanders a Robin Hattswell jsou podnikaví ředitelé pohřební služby. Svým zákazníkům v britském Devonu totiž nabídli opravdu nezvyklou službu. Na poslední cestu je vypravují od minulého měsíce na korbě pečlivě zrekonstruovaného malého náklaďáku značky Chevrolet z roku 1928. Vozí je do krematoria ve městě Truro.

Pan Sanders k tomu řekl: „Při úplně první cestě jsme v něm vezli velkého fanouška klasických vozů. To auto se na silnici sice chovalo podivně, musel jsem si při řízení dávat pozor, ale vypadalo skvěle. Je unikátní a jsme na něj pyšní.“

To moderní Rolls-Royce Phantom, který jako pohřební vůz upravila italská společnost Biemme, se řídí o poznání lépe. Byl přestavěn na vůz, jímž by se měli na poslední cestu vydávat nejbohatší lidé naší planety. Sedm metrů dlouhý „rolls“ byl kompletně přestavěný a podle informací představitelů společnosti Biemme vybaven 600 novými komponenty.

Autor: jam

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.