Luxusní vily na prodej. Od krále autobazarů přes Gotta po Krejčíře | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

OBRAZEM: Luxusní vily za desítky milionů na prodej. Od krále autobazarů přes Gotta po Krejčíře

mk

V Česku jsou nyní možná víc, než kdy dřív, k mání nemovitosti, které rozhodně vybočují z řady. Svou vilu v pražské Troji nabízí zakladatel sítě autobazarů AAA Auto Anthony Denny, posedmé se bude dražit také neblaze proslulé sídlo uprchlého Radovana Krejčíře ve středočeských Černošicích. V nabídce realitních kanceláří je i vila po Karlu Gottovi v Jevanech, ve které několik let fungovalo i jeho muzeum. A tím to nekončí.

Jednu z nejdražších nemovitostí na trhu už delší dobu nabízí Čechoaustralan Denny, který si opulentní vilu cení na 300 milionů korun. Postupně zlevňuje, před lety byla na trhu ještě o 100 milionů dráž.

Pozemek s domem koupil Denny v roce 2007 a rozhodl se na místě postavit hotové ztělesnění luxusu. Na takřka 10 tisících metrech čtverečních kromě rozlehlé zahrady, na níž se nachází i malá vinice, nechybí bazén s protiproudem a whirlpoolem, sauna s párou a vířivka, vlastní fitness centrum nebo basketbalové hřiště.

Ještě o dvě stě milionů dráž, tedy rovnou za půl miliardy korun, nyní prodává vilu v pražské Bubenči Julia Romaněnková, manželka bývalého zástupce ruského petrochemického gigantu Lukoil. Za astronomickou částkou stojí především interiér. Ve třech podlažích nechybí podlahy vykládané polodrahokamy, jako je ametyst nebo růžový onyx, špičkový mramor nebo prvotřídní francouzský křišťál.

V galerii se podívejte i na další luxusní nemovitosti, které jsou nyní v nabídce realitních kanceláří.

OBRAZEM: Realitní kancelář prodává hangár pro stíhačku a další neobvyklé nemovitosti
Byty pro Pentu ve Vysočanech navrhne studio A.D.N.S. Architekti zrekonstruují původní objekt

Autor: mk
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!