realme 8 5G otvírá svět sítí páté generace

Zdroj: ASCENSION INTERNATIONAL TRADING CO., LIMITED

Rádi sledujete své oblíbené seriály na internetu v mobilu, ale věčně vás otravují pomalá data? Měli byste zbystřit, značka realme totiž přichází s novým modelem realme 8 5G. Rychlý přenos dat s ním můžete mít na dosah.

Sítě 5G díky lepšímu využití kmitočtů a snížení vzájemné interference výrazně zlepšují kvalitu, rychlost a spolehlivost internetového připojení. To samozřejmě ovlivní i způsob využití chytrých telefonů. A nejen v oblasti zábavy. Sítě 5G umí propojit tisíce zařízení v jednu chvíli a otevírají prostor k dalšímu rozvoji digitálního vzdělávání nebo práce na dálku.

Nejdostupnější 5G přístroj na českém trhu je dobrou volbou pro všechny, kteří chtějí telefon koupit teď a mít jistotu, že ho naplno využijí i v budoucnosti. Procesor MediaTek Dimensity 700 5G zásobuje telefon dostatkem výkonu pro běžné používání, přenos obrazu i hraní her a realme 8 5G díky němu zvládá standardní 5 G pásmo nebo překrytí 5G s Wi-Fi. Procesor byl navíc vyroben 7nm technologií, která umožní až o 30 % nižší spotřebu energie.

Na tento aspekt se realme 8 5G zaměřilo důkladně, protože sítě 5G logicky spotřebovávají energie více. Kromě baterie s kapacitou 5000 mAh má model realme 8 5G také systém podpory 5G chytré úspory baterie. Inteligentní technologie dokáže vyhodnotit sílu signálu v okolí a sama o sobě přepíná z 5G sítě na 4G, čímž dokáže uspořit o 30 % energie víc než jiné 5G telefony.

realme 8 5G má navíc super pohotovostní režim, který lze zapnout, když kapacita baterie klesne pod požadovanou hodnotu. Výrobce udává, že po aktivaci při zbývajících 5 % kapacity lze s telefonem ještě dvě hodiny telefonovat nebo šest hodin poslouchat hudbu.