Tipy na víkend: Brno ožije světovou taneční Moto GP Party | e15.cz

Tipy na víkend: Brno ožije světovou taneční Moto GP Party

DJ, ilustrační foto
DJ, ilustrační foto
• 
ZDROJ: Sedmicka

nes

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V sobotu se uskuteční v pavilonu G2 na brněnském Výstavišti velká taneční Moto GP Party za účasti světových DJs. Vystoupí EDX (CH), Miss Nine (NL), Basto (BEL),Federico Scavo (IT) a české hvězdy Mekki Martin, Loutka s Bidlem, Andy Smitth a djka Jaqullin. Moderní pavilon G2 s kapacitou až šest tisíc lidí bude vybaven nejlepší technikou od L-Acoustic, VIP zónou, lasery a LED projekcí. Očekává se účast tisíců návštěvníků Moto GP Brno z celého světa.

za kulturou

Zámek Horní Libchava a obec Horní Libchava v sobotu pořádá „Kulturní smíření zámku“. Jde o celodenní akci u příležitosti 1.výročí otevření zámku a 6. ročníku Libchavského grilování. Úvod výročí bude patřit otevření expozice Tibet, Nepál, Indie s fotografiemi cestovatele Oldřicha Kiliána. Ve 13 hodin pak v Ogoh Ogoh clubu vystoupí novoborské divadlo Nopoď s dětským představením, od 15 hodin zahraje na venkovním pódiu Mackie Messer Klezmer Band. Od 17 hodin zazpívají na zahradě své mantry stoupenci hnutí Hare Kršna, a pak bude koncertovat romský zpěvák Mário Bihári s kapelou Bachtale Apsa.

za pohybem

V Brnířově (okres Domažlice) se v sobotu pojede 7. ročník Brnířovské šlapky, tedy MTB maraton a cyklovýlet. Akce je spojená s rodinným cyklovýletem pošumavskou krajinou, obsahuje i dětské závody, doprovodný program určený pro sporťáky i amatéry. Závod vede většinou po lesních a polních cestách, výlet většinou po silnicích třetí třídy, starých signálkách a polních cestách. Vhodné je trekové kolo. Večer se koná taneční zábava, stanování je bezplatné.

Autor: nes

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video