Užijte si kratochvíle s bionickým ptákem | E15.cz

Užijte si kratochvíle s bionickým ptákem

Bionický pták Avitron
Bionický pták Avitron
• 

nes

Vánoce se blíží a přinášíme tedy tip na dárek. Je známo, že technické hračky často zaujmou tatínky více, než jejich syny, a přesně takovou novinkou je Avitron V2.0. Jde o bionického ptáka, ornitoptéru ovládanou přes WiFi v pásmu 2,4 GHz. Přestože jde stále spíše o hračku a nikoli pravý letecký model, lze si s Avitronem řádně zablbnout, a to jak venku tak doma. Avitron má totiž nastavitelnou ocasní plochu, která upravuje let respektive jeho obtížnost a rychlost pro létání doma a v místnosti.

Bionický pták je vyroben z moderního materiálu EPP, který je oblíbený pro svou „nezničitelnost“. O patčí pohyb křídel se stará precizní ale jednoduchá mechanika poháněná výkonným elektromotorkem.

Avitron má rozpětí křídel 33 centimetrů a váží pouhých 8,5 gramu. Díky tomu může létat na jedno nabití osm minut. Řízení letu probíhá přes WiFi spojení v pásmu 2.4 GHz a nabízí režim multiplayeru. Dosah vysílače je sto metrů, Avitron umí i akrobatické kousky a mechanismu křídel můžete dát odpočinout i při klouzavém letu.

Autor: nes

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.