Velký návrat. Petr Čech bude působit jako sportovní a technický poradce v Chelsea | E15.cz

Vše o miliardářích

Vše o miliardářích Vstoupit do speciálu

Velký návrat. Petr Čech bude působit jako sportovní a technický poradce v Chelsea

ČTK, mit

Fotbalový brankář Petr Čech se po ukončení kariéry vrací do Chelsea. V londýnském celku, se kterým jako hráč získal čtyři tituly a vyhrál s ním Ligu mistrů, bude působit jako poradce sportovního a technického úseku. Klub o tom informoval na svých internetových stránkách. Od pondělí si můžete koupit nový magazín E15 Osobnosti, kde najdete i byznysový rozhovor s Petrem Čechem. 

„Je mi velkou ctí, že jsem dostal možnost se vrátit do Chelsea a pomáhat klubu k co nejlepším výkonům na té nejvyšší úrovni. Chci přispět k pokračování úspěchů, kterých klub v posledních patnácti letech dosáhl. Těším se na nové výzvy a doufám, že plně využiju svoje fotbalové znalosti a zkušenosti a dopomůžu týmu k dalším úspěchům,“ uvedl bývalý český reprezentant.

Čech ukončil kariéru po uplynulé sezoně v dresu Arsenalu. Do týmu londýnského rivala přišel v roce 2015 po jedenácti letech v Chelsea, se kterou získal čtyři tituly, v roce 2012 vyhrál Ligu mistrů a v následující sezoně přidal i triumf v Evropské lize. Za sebou má také angažmá v Rennes, Spartě a Blšanech.

Poslední zápas Petra Čecha. Arsenalu může vychytat stamiliony, Spartě šanci na jejich zisk
Slavii čeká luxusní výzva, z finančního hlediska ji Chelsea výrazně zastiňuje
Do rekordního úpisu digitálních mincí už přitekly miliardy, mezi investory má patřit i Abramovič

Autor: ČTK, mit
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!