Volkswagen Multivan Business: luxus ve velkém | E15.cz

Volkswagen Multivan Business: luxus ve velkém

Volkswagen Multivan Business
Volkswagen Multivan Business
• 
ZDROJ: volkswagen

Lukáš Dittrich

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Volkswagen rozšiřuje nabídku modelu Multivan o vrcholné provedení Busines modelového roku 2012. O této novince lze bez přehánění říci, že je to luxusní pojízdná kancelář. Vejde se do ní maximálně pět cestujících plus řidič. Obvyklé lavice ve druhé a třetí řadě nahradila samostatná sedadla čalouněná prémiovou kůží Nappa.

Kromě kůže nechybí ani imitace dřeva, chladicí box, zábavní systém s desetipalcovou obrazovkou nebo systém Digital Voice Enhancement usnadňující komunikaci uvnitř vozidla pomocí mikrofonů a reproduktorů. Součástí výbavy je také připojení na internet, elektricky posuvná dvojice bočních dveří nebo skládací stůl.

Řidič má k dispozici asistenta hlídajícího neúmyslné opuštění jízdních pruhů, systém ParkPilot, navigaci, bixenony, multifunkční volant a tak dále. Vůz stojí na sedmnáctipalcových litých kolech. Volkswagen Multivan Business 2012 je k dispozici v kombinaci s naftovými motory 2.0 TDI (103 kW), 2.0 BiTDI 132 kW nebo 2.0 TSI (150 kW). Standardem je šestistupňová manuální převodovka, pro všechny pohonné jednotky je připravena také alternativa v podobě sedmistupňového DSG. Za další příplatek pak můžete získat systém pohonu všech kol 4Motion.

Volkswagen Multivan Business Autor: volkswagen

Cena základního dieselu startuje na sumě 67 595 Euro, první benzinový motor je o dva tisíce dražší. Na vrcholu stojí provedení 2.0 BiTDI s automatickou převodovkou a pohonem všech kol. Za něj dáte u našich západních sousedů 75 090 Euro.

Autor: Lukáš Dittrich

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video