Za originální fotografii lze jet do Indonésie | e15.cz

Za originální fotografii lze jet do Indonésie

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Máte dům nebo byt, se kterým byste se chtěli pochlubit? Máte zahradu, na kterou jste hrdí? Provedli jste rekonstrukci, která původní nemovitost změnila k nepoznání? Zapojte se do soutěže, kterou pro vás připravil realitní časopis REAL-CITY, a vyhrajte některou ze skvělých cen.

Máte dům nebo byt, se kterým byste se chtěli pochlubit? Máte zahradu, na kterou jste hrdí? Provedli jste rekonstrukci, která původní nemovitost změnila k nepoznání? Zapojte se do soutěže, kterou pro vás připravil realitní časopis REAL-CITY, a vyhrajte některou ze skvělých cen.

Když si lidé pořizují bydlení, bývá zdařilá fotografie často tím nejsilnějším impulzem, který rozhodne o budoucí koupi. Proto jsou realitní časopisy plné fotek a web s nabídkou nemovitostí si bez obrázků ani nedovedeme představit. Pro trh s realitami je zkrátka fotografování denním chlebem, ale možná tvrdším, než by se mohlo zdát. Jediným snímkem totiž musíte zachytit všechny přednosti, kouzlo a osobitost nemovitosti, a to není žádná hračka. Nevěříte? Tak si to vyzkoušejte na vlastní kůži! Časopis REAL-CITY totiž právě teď vyhlašuje soutěž, v níž vás schopnost zaznamenat krásu domu, interiéru či zahradního zákoutí může dovést k velké výhře.

#####Princip soutěže a hlavní výhry

Soutěž začíná 1. července a potrvá do listopadu. Celkem ve čtyřech soutěžních kolech tematicky spojených s bydlením v ní můžete změřit své síly s ostatními amatérskými fotografy z České republiky. Co potřebujete k tomu, abyste uspěli? Nejdůležitější je samozřejmě přesvědčení, že váš domov stojí za to ukázat světu. Pokud o něj pečujete s láskou a znáte jej do všech detailů, určitě pro vás nebude problém vybrat motiv, který osloví i ostatní. Ten potom zvěčníte objektivem fotoaparátu a snímek nahrajete do soutěžní galerie.

Každé soutěžní kolo trvá jeden kalendářní měsíc a po jeho ukončení odborná porota vybere tři vítězné fotografie, jejichž autoři získají věcné ceny. V odborné porotě zasednou profesionální fotografové, architekt, stavař, interiérový designér a další odborníci z oboru, takže o výhercích budou rozhodovat opravdu ti nejpovolanější. Vítězové jednotlivých kol zároveň postupují do závěrečného slosování o tyto hlavní výhry, kterými jsou zájezd do Indonésie pro dvě osoby spojený s fotografickým kurzem v hodnotě 200 tisíc korun, poukázka na služby WoodFace v hodnotě 50 tisíc korun a digitální zrcadlovka.

#####Témata jednotlivých kol

Abychom pokryli všechny aspekty bydlení ve vší jeho pestrosti a rozmanitosti, bude každý měsíc vyhrazen jednomu soutěžnímu tématu. Svůj domov tak budou moci představit nejen majitelé zajímavých rodinných domů, ale také obyvatelé nevšedních interiérů a milovníci zahradního umění. Samostatná kategorie je určena také těm, kteří rekonstruují či zrekonstruovali nemovitost a postup prací si nezapomněli fotograficky zdokumentovat. Přesné znění témat pro jednotlivá soutěžní kola je následující:

* MŮJ DŮM, MŮJ HRAD: domy, domky, chalupy a cokoli, co je domovem

* KOUZLO DOMOVA: design a interiér

* ZELENÁ OÁZA: zahrady, zahrádky, ale i lodžie nebo balkony

* ZMĚNA JE ŽIVOT: ta nejzajímavější rekonstrukce

Veškeré informace o soutěži, stejně jako ukázky soutěžních fotografií, celkový soupis výher a hlavně možnost zapojit se do soutěže naleznete na www.real-city.cz/fotograficke-souteze/

To hlavní už víte. Nezbývá než vám popřát šťastnou volbu tématu a pevný prst na spoušti.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video