Zápisník Jaroslava Bukovského: O hlouposti a funkcích | E15.cz

Zápisník Jaroslava Bukovského: O hlouposti a funkcích

Jaroslav Bukovský

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Kdyby si to tak burziáni uvědomili dříve, nemuseli by trávit bezesné noci marnými spekulacemi nad tím, co že ten Trump má vlastně s tou ekonomikou pro příští léta za lubem.

Kdyby si to tak Putin uvědomil dříve, nemuselo by chudé Rusko platit tolik hackerů, aby bylo jasné, co že ten Trump má vlastně s tím světem pro příští léta za lubem. Kdyby si to tak americký lid uvědomil dříve, měli by voliči více informací o tom, co že ten Trump má vlastně s tou Amerikou za lubem.

Stačilo prostě vědět a využít faktu, že svým způsobem geniální Trump má v kapse svým způsobem hloupý chytrý telefon. Nezabezpečený samsung. Snad navíc nejde o S7, a případné fyzické selhání telefonu tak nebude mít vliv na funkci. Prezidenta.

Plní funkci sociální, výletní, rodinněreintegrační, manifestační, úsporově a kulturně devalvační, bývá rovněž obvykle první sebeposkytnutou pomocí po frustrujícím pracovním dnu: český supermarket.

Bezpochyby z lásky k Česku tu zahraniční hráči vyšvihli podle agentury Nielsen nejvíce stodol ve střední Evropě. Jeden velký kšeft připadá v průměru na 6562 Čechů včetně imobilních starců a nemluvňat. Inu jediné české praktikované náboženství uctívající boha Slev si žádá širokou síť svatostánků. Akcie Atlasů amerického autotrhu, svaté trojice Ford, GM a Fiat Chrysler, posílily od Trumpova zvolení v průměru o 30 procent. Non-smart odvětví zažívají orgastické stahy, po kom to asi mají.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video