Zápisník Jiřího Liebreicha: Nehyzděme Václavák tramvajemi | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

Zápisník Jiřího Liebreicha: Nehyzděme Václavák tramvajemi

Jiří Liebreich

Jiří Liebreich

Vraťme život na Václavské náměstí ovládané nyní mafií, argumentují zastánci obnovení tramvajové trati na Václaváku. Obchod s lehkými ženami a tvrdými drogami zde skutečně bují možná jako nikdy dřív. Ovšem představa, že mafiánské bossy vyžene z Václaváku odporný pohled na zadrátované náměstí zhyzděné hlučnou tramvají, je asi natolik uvěření hodná jako slova o důkladně promyšleném projektu.

Nevracejme se prosím k překonaným bolestem minulého století: socialismu, plastovým sáčkům na mléko ani tramvajím pod koněm.

Kam se život už stihl vrátit, je kabina hokejového týmu Philadelphia Flyers, v níž sedá i český útočník Jakub Voráček. Jeden ze silnějších mančaftů NHL nezastihl start ligy v dobré formě. Nyní ale oranžové dresy válejí a s nimi i Voráček, který posílá za každý svůj gól či asistenci tisíc dolarů na konto nadace podporující pacienty s diagnózou roztroušené sklerózy. Co na tom, že loňský příspěvek ve výši dvou milionů korun už zřejmě nepřekoná. Před současnou formou, ale především vznešenou myšlenkou je třeba se poklonit.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!