Jak na inflaci? Se spořením bez limitů a úrokem 6,15 % p.a. | E15.cz

Jak na inflaci? Se spořením bez limitů a úrokem 6,15 % p.a.

ZDROJ: Shutterstock
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Druhá největší slovenská banka VÚB přináší na český trh novinku v podobě spoření bez limitů. Tento online produkt spojuje jednoduchost a flexibilitu, takže lze spořit bez jakýchkoliv poplatků a omezení. Klientům nabídne úročení vkladů sazbou 6,15 % p.a., která je jednou z nejvyšších na trhu. Úroky se navíc připisují denně, nikoliv jednou měsíčně.

Vzhledem k tomu, že VÚB dosáhla na slovenském trhu řady úspěchů, rozhodli jsme se i českým klientům nabídnout atraktivní produkt, o kterém si myslíme, že na něj pozitivně zareagují,“ říká ke vstupu na český trh Martin Techman, výkonný ředitel oddělení retailového bankovnictví a člen představenstva VÚB.

Inovativní Spoření bez limitů od VÚB banky

Ideální spořicí produkt od moderní banky by měl být zdarma, bez jakýchkoli podmínek, finančních limitů či doby vázanosti. A samozřejmě také s atraktivní úrokovou sazbou, ideálně i s úroky připisovanými každý den. Díky tomu totiž banka klientovi připisuje nejen úrok ze samotného vkladu, ale také úroky z úroků (takzvaná kapitalizace úroků).

Nejblíže k takovému produktu má právě Spoření bez limitů. Nabídne dosud nejvyšší zhodnocení na trhu a lidé si je můžou založit od 14. listopadu.

Spoření bez limitů jako první produkt na českém trhu spojuje všechny výhody nové generace online produktů:

  • Spoření si klienti zřídí bezplatně zcela online a vystačí si pouze s mobilem, tabletem či počítačem, občanským průkazem, druhým osobním dokladem a číslem stávajícího účtu, který je veden na jejich jméno a příjmení v bance nebo v pobočce zahraniční banky se sídlem na území České republiky. Žádné papíry, žádná návštěva pobočky.
  • Peníze jsou neustále k dispozici, protože jakoukoli část naspořené částky lze kdykoli poslat na libovolný IBAN účet bez jakýchkoli sankcí a poplatků.

Úspory jsou ze Zákona o bankách pojištěny až do výše 100 000 eur (v přepočtu cca 2,5 milionu korun).

Autor: Shutterstock

„Věříme, že klienti ocení úrokovou sazbu přesahující šest procent, která je spíše výjimečná. Spoření bez limitů má však nespornou výhodu okamžitého přístupu k financím. Zároveň vzhledem k aktuální výši inflace v České republice je spoření s tak vysokým úrokem a úročením na denní bázi vhodným řešením pro konzervativní střadatele, kteří chtějí zmírnit dopady inflace na jejich úspory,“ dodává Martin Techman z VÚB. Díky sběrnému účtu v České republice navíc nejsou účtovány klientům žádné přeshraniční poplatky za platby.

VÚB znají hlavně čeští podnikatelé

VÚB je v České republice známá zejména v podnikatelském prostředí. Pobočka v Praze byla založena již v roce 1991 a po rozdělení Československa získala VÚB od České národní banky povolení působit v Česku. Díky tomu pomáhá českým i slovenským klientům v růstu a internacionalizaci jejich podnikání.

VÚB je druhá největší banka na Slovensku s řadou mezinárodních ocenění. Díky tomu, že je součástí jedné z největších evropských finančních skupin Intesa Sanpaolo, umí nabídnout neomezené portfolio služeb. Intesa Sanpaolo působí ve více než 40 zemích světa, kromě Česka a Slovenska rozvíjí své obchodní aktivity také v rámci regionu střední a východní Evropy v Polsku, Maďarsku či Chorvatsku. Po celém světě má více než čtyři tisíce poboček. Samotná VÚB provozuje 129 retailových poboček, 33 firemních poboček, 11 hypotečních center na území Slovenska a 1 pobočku v České republice.

Více informací najdete na Spoření bez limitů | VÚB, a.s.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery