Volby 2018 | Volební kalkulačka: Koho volit - prezidentské volby 2018 | E15.cz

Kdo by měl být váš prezident? Napoví volební kalkulačka

Pražský hrad, ilustrační foto
Pražský hrad, ilustrační foto
• 
ZDROJ: Jiří Hadač

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Nemůžete se rozhodnout, koho volit v nadcházejících prezidentských volbách? Nemáte čas procházet programy jednotlivých kandidátů a sledovat dlouhé debaty? Pomoci Vám může volební kalkulačka připravená občanským sdružením KohoVolit.eu.

Pro určení nejbližšího kandidáta můžete zodpovědět v krátké verzi 35 otázek, v dlouhé variantě 90 otázek. Potom jim navíc můžete přidat větší prioritu podle toho, co je pro vás nejpodstatnější.

Volební kalkulačka
Důležité otázky

Označte otázky, které jsou pro Vás nejdůležitější. Zpřesníte tím výsledek. Tento krok není povinný a můžete ho přeskočit.

Výsledná shoda s jednotlivými kandidáty

Na otázky občanského sdružení Kohovolit.eu odpovědělo osm z devíti prezidentských kandidátů. Miloš Zeman, současný prezident, na dotazy nezareagoval. Občanské sdružení KohoVolit.eu svoji první volební kalkulačku spustilo v roce 2006. Tu poslední při nedávných parlamentních volbách využilo na 1,5 milionu lidí.Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Nejnovější zpravodajství z voleb prezidenta ČR sledujte na Info.cz

Autor: red

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.