Na pařížském autosalonu září slavné filmové vozy. Prohlédněte si je v galerii | E15.cz

Na pařížském autosalonu září slavné filmové vozy. Prohlédněte si je v galerii

Aleš Veverka

Nejen novinky a koncepty se představovaly na autosalonu v Paříži. V pavilonu číslo 8 byla kupříkladu přehlídka slavných filmových aut, a rozhodně se bylo na co dívat

Letošní pařížský autosalon není co do žhavých novinek opravdu ničím výjimečným a nejeden návštěvník mohl nabýt dojmu, že dříve slavná výstava postupně upadá.

Když už jsem ale chtěl nad celou akcí zlomit hůl, přišla příjemná změna. V pavilonu číslo 8 totiž probíhá výstava filmových aut, a to je teprve podívaná.

Druhý tiskový den zde bylo poměrně volno a člověk tak měl alespoň chuť na chvíli posedět v pohodlných křeslech a kochat se krásnými auty. Lepší zážitek byste neměli ani v kině!

Kompletní fotogalerii najdete na webu Autorevue.cz >>>

A začalo se pěkně zostra – hned u vstupu čeká Peugeot 403 Cabriolet poručíka Columba, opodál rozmlácený Aston Martin DBS V12 z bondovského snímku Quantum of Solace, hned vedle zase zbrusu nová DB11, kterou agent 007 utopil v Římě, a jenom o pár kroků dál pyšně postávala žlutá „kachna“, se kterou jezdil Roger Moore ve filmu Jen pro tvé oči.

Pokračování článku najdete na serveru Autorevue.cz >>>

 

Autor: Aleš Veverka

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.