Kvalitní studium MBA pomáhá v kariéře i podnikání | E15.cz

Kvalitní studium MBA pomáhá v kariéře i podnikání

Business Institut nabízí studium programů MBA, BBA, DBA a LLM.
Business Institut nabízí studium programů MBA, BBA, DBA a LLM.
• 
ZDROJ: Business Institut EDU a.s.
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Přes příznivou situaci na trhu práce i ekonomický růst je studium MBA stále žádanější, a to uchazeči napříč různými věkovými skupinami. Titul využívají specialisté, manažeři i podnikatelé, protože vědí, že jim může výrazně pomoci získat náskok před ostatními. Odměnou za studium jsou nové znalosti, prestiž i vyšší příjem.

Se zvýšením zájmu o daný typ studia se rozšířil také počet škol, které studium MBA nabízí. To vyžaduje obezřetnost při výběru školy, hodnocení studijních programů i pojetí výuky, aby studium pro uchazeče znamenalo skutečný přínos a nevedlo ke zklamání či ztrátě motivace.

Kde získat MBA co má zvuk a kvalitu

Zájemci o titul MBA musí dobře zvažovat, jakou školu vybrat. Vyplatí se zvolit instituci, která si na trhu vybudovala dobou pověst, má kvalitní lektorský tým i zázemí pro výuku a studentům nabízí například i akce nad rámec studia, jež jim pomohou k navazování cenných kontaktů.

Mezi prestižní školy, jež má mezi uchazeči dobrý zvuk, patří i pražský Business Institut EDU. Za 9 let své existence škola pomohla k úspěchu a osobnímu rozvoji více než 1100 absolventům.  Kromě studijních programů MBA škola nabízí i možnost studia programů LLM, BBA a vrcholu manažerské vzdělávací pyramidy – studia DBA.

Studium v kombinované formě trvá 1,5 roku, je realizováno v českém jazyce a zakončeno obhajobou závěrečné práce. V celém procesu jsou studenti provázeni odbornými lektory, jež poskytují zpětnou vazbu a přinášejí nové poznatky z praxe. Business Institut si zakládá na vysokém kreditu lektorského týmu, čímž vychází vstříc požadavkům zájemců. Právě kvalita výuky a odbornost lektorů jsou hlavní kritéria, podle kterých se uchazeči rozhodují při otázce jakou školu pro studium MBA zvolit.

Pro studenty je připraveno nadstandardní výukové zázemí.Autor: Business Institut EDU a.s.

Nabídka MBA programů, která vám sedne

Studium na Business Institutu umožňuje získat znalosti, které lze obratem využít v praxi. Se studenty zde pracují lektoři působící v lokálních i nadnárodních společnostech na prestižních manažerských funkcích. V rámci studia zde manažeři řeší i aktuální otázky spojené se svou aktuální profesní rolí. „Nezanedbatelný počet studentů využívá studium MBA k řešení témat spojených s jejich aktuálním profesním či podnikatelským životem. Studium jim poskytne zpětnou vazbu i konkrétní návod, jež jsou schopni obratem využít,“ uvádí k tématu ředitel Business Institutu Ing. Ivo Ducheček.

Vybírat lze z více než dvaceti MBA programů podle odborného zaměření a kariérní motivace. Mezi nejžádanější programy patří například Řízení lidských zdrojů a Soft skills, Finance a účetnictví, Project Management, Řízení IT nebo Real Estate.

Široká nabídka umožňuje oslovit celé spektrum manažerů, specialistů i podnikatelů a nenutí uchazeče studovat program, který je již příliš vzdálen od jejich dosavadní nebo požadované specializace. 

Ředitel Business Institutu Ing. Ivo Ducheček.Autor: Business Institut EDU a.s.

Při rozhodovaní pomůže originální e-book i osobní návštěva

Business Institut si zakládá na vysoce profesionálním přístupu ke studentům, včetně nadstandardního zázemí pro výuku a podpory studijního oddělení. Lze si nechat zaslat e-book s podrobnými informacemi o studiu, který pomůže v rozhodování o výběru programu i studijního cyklu. 

Business Institut je možno kontaktovat také telefonicky na čísle 234 221 343 a sjednat si zde například schůzku, na které vedení školy zodpoví veškeré dotazy. Rovněž je možno si prohlédnout výukové prostory a zázemí pro lektorské semináře i doprovodné aktivity v podobě networkingových akcí, coffee breaků a setkání s významnými osobnostmi světa podnikání.

„Networkingové aktivity a prezentace úspěšných podnikatelských příběhů, jež probíhají v neformální atmosféře, jsou pro studenty vítaným a žádaným zpestřením. Vždy chceme kromě kvalitního studia nabídnout něco navíc,“ říká ke studijním bonusům Ivo Ducheček.

Studium je časově flexibilní, umožňuje přizpůsobit studijní plán individuálním potřebám.Autor: Business Institut EDU a.s.

Zajímavá sleva pro nové studenty MBA a LLM

Právě teď zahajuje Business Institut jarní cyklus studia. Novým uchazečům nabízí mimořádnou slevu 41.000 Kč v případě, že se podají přihlášku ke studiu do 15.3.2018. 

Šetřit na investici do vzdělání za každou cenu se nevyplácí, pokud se však spojí kvalita se zajímavou slevou a bonusy, je na místě o takové nabídce uvažovat. Návratnost investice je spolehlivá – 85% absolventů studia MBA potvrzuje, že se jim vrátila maximálně do dvou let.

Podrobnosti o všech studijních programech a další informace najdete na www.businessinstitut.cz.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery