Prémiové zdravotnictví pro bohaté přistěhovalce se usadilo v tovární budově | E15.cz

Prémiové zdravotnictví pro bohaté přistěhovalce se usadilo v tovární budově

Adéla Čabanová

Adéla Čabanová

V budově bývalé továrny Waltrovka začátkem dubna slavnostně otevřela nová pobočka kliniky Canadian Medical. Ta nabízí za roční předplatné služby ambulantních lékařů bez čekání a s možností telefonických konzultací nonstop. V nové pobočce jsou kromě ambulancí i dva operační sály pro jednodenní chirurgii.

Klinika Canadian Medical se zaměřuje na expaty, kteří tvoří významnou část jejích klientů. Má v Praze pět poboček a svoje kapacity v poslední době výrazně rozšiřuje. Nedávno otevřela také pobočku v letohrádku Hadovka na Praze 6, v rezidenci bývalého kanadského velvyslanectví. Canadian Medical je součástí skupiny EUC, která kromě nadstandardní péče provozuje 26 klinik a je největším poskytovatelem ambulantní péče.

Historickou památkově chráněnou budovu Walter vlastní a rekonstruovala Penta, Canadian Medical tu má dlouhodobý pronájem. V budově funguje i pobočka Centra pohybové medicíny Pavla Koláře.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.