Iva Kubelková se stala ambasadorkou Astratexu | E15.cz

Iva Kubelková se stala ambasadorkou Astratexu

Petr Novotný (Strategie)

Specializovaný e-shop se spodním prádlem a plavkami Astratex.cz představil televizní spot v hlavní roli s Ivou Kubelkovou, která se stala novou ambasadorkou společnosti.

Po spolupráci se soutěží Česká Miss představil český internetový obchod Astratex.cz zaměřený na spodní prádlo a plavky novou ambasadorku, modelku Ivu Kubelkovou.

 „Iva Kubelková není jen tváří kampaně, ale také součástí našeho týmu, kdy se i ona podílí na výběru našeho zboží a zlepšování služeb,“ říká Petr Vít, zakladatel společnosti Astratex.cz.

 

Nový televizní spot, který Astratex.cz natočil ve spolupráci s režisérem Martinem Jůzou a kameramanem Orlinem Stanchevem, vznikl v první polovině září v produkční společnosti IS Production. Natáčení probíhalo v rodinném domě ve Zlíně, kde se moderátorka a herečka Iva Kubelková předvedla přímo v prádle z nabídky Astratex.cz.

Voice-over natáčela Iva Kubelková spolu se svými dvěma dcerami Karolínou a Natálií.

V televizním vysílání se spot objeví od 17. října, kampaň poběží až do 13. prosince. Spot bude k vidění na všech kanálech FTV Prima, v TV Barrandov a na Óčku, kampaň dále využívá online, sociální sítě a e-mailing.

Astratex.cz založil Petr Vít před šestnácti lety jako zásilkový prodej spodního prádla. V roce 2015 dosáhl obratu více než čtvrt miliardy korun. Pět let v řadě je finalistou ve spotřebitelské soutěži Shop roku.

Autor: Petr Novotný (Strategie)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.