Karlovarský filmový festival sází na stálé partnery | E15.cz

Karlovarský filmový festival sází na stálé partnery

Filmový festival Karlovy Vary
Filmový festival Karlovy Vary
• 
ZDROJ: E15 Stanislav Sulc

hud

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
K osvědčeným stálicím letos přibyl Jameson, který bude irskou whisky podávat ve stanu před festivalovým palácem Thermal.

46. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, který se koná ve dnech 1.-9.7.2011, má díky dlouhodobým smlouvám i nadále stálé partnery: generálním je opět Skupina ČEZ, hlavními RWE, Vodafone a město Karlovy Vary, podporu poskytuje ministerstvo kultury.

Jednotliví partneři pojali účast na největším tuzemském filmovém festivalu po svém: ČEZ cílí na mladé návštěvníky svým ČEZ Energy Festem, rockovým koncertem s řadou skupin v čele s MIG21, Kryštofem a Money Business (2.7.). Vodafone se zaměřil na mladé bloggery a vypsal soutěž o „dvorního twitteristu“ dění na festivalu. Po krátké době ji ale zrušil, protože čelil obviněním, že je soutěž zmanipulovaná… RWE opět sponzoruje akci Kino bez bariér, která bude prezentována módní přehlídkou vozíčkářek (6.7.).

Silná je i komunikace festivalu: zhruba 500 akreditovaných novinářů a desítky TV štábů z celého světa, každodenní zpravodajský pořad v partnerské ČT, dalšími hlavními mediálními partnery jsou i Radiožurnál, Právo (na festivalu vydává speciální Deník) a Novinky.cz.

Autor: hud

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah