Seznam.cz koupil majoritní podíl v pražských rádiích Expres a Classic | E15.cz

KoronaHelpdesk E15

Jak ekonomicky přežít koronavir

Více k tématu

Seznam.cz koupil majoritní podíl v pražských rádiích Expres a Classic

Seznam.cz koupil majoritní podíl v pražských rádiích Expres a Classic
Seznam.cz
• 
ZDROJ: profimedia.cz

ČTK

Internetová firma Seznam.cz koupila 67 procent v rádiích Expres a Classic. Vyplývá to z informací v Obchodním rejstříku. Podrobnosti nechtěl Seznam ani původní vlastníci komentovat, příští týden je Seznam oznámí na tiskové konferenci.

"Mohu potvrdit, že do naší společnosti Voice of Prague, mateřské firmy rádií Expres FM a Classic Praha vstoupil 67 procenty strategický investor, mediální holding Seznam.cz. Podrobnější informace o směřování obou rádií, dalších změnách a plánech rádiové skupiny budou blíže představeny na tiskové konferenci ve středu 13. 6.," řekl jeden z původních vlastníků rádií David Šimoník.

Podle informací bude Seznam do rádií dodávat původní zpravodajství ze své vlastní redakce, která funguje v rámci Seznam Zpráv a Televize Seznam.cz.

Expres FM je pražské metropolitní rádio se zaměřením na současnou a kvalitní hudbu. Jeho poslechovost byla loni 25 tisíc lidí denně, což představuje podíl téměř tři procenta. Classic Praha (dříve Classic FM) hraje klasickou a filmovou hudbu doplněnou o pořady s hudbou jazzovou, swingovou a muzikálovou.

O2 oživuje značku předplacených karet Go
České start-upy selhávají v inovacích
Cookies: nástroj šmírování i cesta k pohodlnému surfování. Ne každý ví, čemu dává na webu souhlas

Autor: ČTK
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!