Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Nová kolaborace Pirelli X Montblanc Nová kolaborace Pirelli X Montblanc Nová kolaborace Pirelli X Montblanc

3

fotografií

Montblanc a Pirelli mají dokonalý nový kufr

P

Pirelli, krom pneumatik a každoročního ikonického kalendáře, si umí i dobře najít partnera. Ať už se jedná o Sophii Loren na fotce kalendáře či Formuli 1. A pokud to samé neumí precizně značka Montblanc, rozhodně už nikdo. Možná i z toho důvodu společně nyní vytvořili dokonalé zavazadlo. 

Po první společné kolekci v roce 2019, Montblanc a Pirelli představují novou limitovanou edici zavazadel s kolečky vyrobenými podle ikonických pneumatik P ZERO, vytvořenou pro cestující, kteří hledají odolnost a hlavně pohodlí. A možná pro cestující, kteří jako my doufají, že za nedlouho budeme moci cestovat kamkoliv, a naprosto bezpečně.

Nová kolaborace Pirelli X MontblancNová kolaborace Pirelli X MontblancAutor: Motblanc
Lehká zavazadla z černého polykarbonátu s detaily z pogumované červené kůže jsou vybavena rukojetí a kolečky navrženými inženýry značky Pirelli. Nově vyvinutá gumová směs je odolná, tichá a založená na tradici rychlosti, kterou značka Pirelli představuje již od roku 1872.

Uvnitř kabinových zavazadel najdete na jedné straně prostornou přihrádku s elastickými pásy a na protější černou síťku se zipem, která usnadňuje uložení oblečení a doplňků. Kufr je též vybaven kapsičkou na vizitky. Uhlazená estetika je umocněna elegantními detaily, inspirovanými ikonickými designovými kódy, jako je červená zavazadlová jmenovka, či laserem vyryté logo „Montblanc x Pirelli“ na rukojeti kufru.

Nová kolaborace Pirelli X MontblancNová kolaborace Pirelli X MontblancAutor: Motblanc

Související články
Naučte se balit kufry jako mistr
Pojďme se společně zasnít a doufat v lepší doby, kdy zase budeme moci bezpečně cestovat svobodně a beze strachu. Sice můžeme vyjet ze země, ale aspoň toto léto si to spousta z nás odpustí. Správně se sbalit je polovina úspěchu každé cesty. Ať už jedete na dovolenou, na pracovní cestu nebo jen na víkend mimo civilizaci, když si vezmete špatné věci, může to mít katastrofální důsledky.