Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Kharma Dan D'Agostino Kharma Oracle

4

fotografií

Luxusní hudební technika pro opravdové znalce

O

Opravdu kvalitní hudba je spíše životní styl. Ani nejnovější iPod vám totiž nedodá skutečně ojedinělý zážitek, jaký cítíte, když sedíte v hudební síni nebo na pořádném koncertu. Nejblíže těmto emocím se dostanete pouze když investujete do opravdu kvalitních přístrojů. Možná to není pro každého, ale pokud jste hudební fajnšmekr, nenechte si ujít tohle. 

Pražský showroom VOIX je jedinečné místo. V elegantním a designovém prostředí najdete naprostý vrchol hudební techniky. Mimo jiné  značky Kharma, Dan D'Agostino, Gato Audio, nebo Wilson Audio.

Kharma je klenotem showroomu Voix. Značka se specializuje na výrobu exkluzivní high-end audio techniky. Nabízí širokou škálu výrobků od reproduktorů, přes elektroniku a kabely až po vlastní designový audio nábytek. Všechny systémy jsou vyvíjeny, sestavovány a testovány s maximální precizností a péčí. Produkty značky Kharma vám zprostředkují dokonalý poslechový zážitek a současně se stanou stylovým doplňkem do každého interiéru.

Špičkový americký výrobce Dan D'Agostino se stal synonymem pro nejlepší high-end audio zesilovače. Jeho výrobky zaručují vysokou kvalitu zvuku, vysoce výkonné zesílení a navíc jsou také šetrné k životnímu prostředí.

Hudbu nestačí pouze slyšet, musíte ji také vidět. Stejné filozofie se drží i kanadská značka Oracle Audio, která vznikla v roce 1979. Společnost sama sebe definuje jako vášnivé umělce, kteří vytvářejí jedinečné plastiky, které reprodukují hudbu. Snaží se o to, aby výrobky hrály autentickou hudbu, která bude s posluchači vibrovat a otřásat.

Související články
Hudební recenze: Blízké setkání tří světů – Hradišťanu, Spirituál kvintetu a Dagmar Peckové
Hradišťan s Jiřím Pavlicou jsou už od počátku devadesátých let přeborníci ve snaze přizvávat si ke svým projektům muzikanty z jiných žánrů i států. Obdobně se Spirituál kvintet před pěti lety pustil do spolupráce se světoznámou mezzosopranistkou Dagmar Peckovou. Údajně proto, že si kapela ke svým tehdejším 55. narozeninám přála zazpívat s někým, kdo to opravdu umí. Loni se tyto tři světy – lidovka s folklorem, tradicionál a vážná hudba – propojily na jednom pódiu v sérii koncertů.
RECENZE: Poslední úsměv Ivana Krále
Kdyby nazval někdo jiný své album Smile, možná by čelil podezření, že se chce pozitivním názvem jen zalíbit. U posledního alba rockera Ivana Krále, které bohužel vyšlo už po jeho smrti, to je ale kvůli jeho přívětivé povaze pochopitelné.
RECENZE: Magický vliv dopisů zpěvačky Lenky Nové
Před čtyřmi lety si textař Michal Horáček v rámci objevování a prosazování ne tolik známých, ale osobitých zpěváků a zpěvaček vybral pro další projekt dřívější členku Laury a jejích tygrů Lenku Novou. S ní do té doby vytvořil několik písní pro své předchozí počiny, tehdy se ale rozhodl pro ni napsat texty na celou desku.