Zápisník Jana Vávry: Módní investice | E15.cz

Zápisník Jana Vávry: Módní investice

Předmětem sběratelství 2.0 se stal i obsah Twitteru. Včetně příspěvky zakladatele sítě Dorseyho.
Předmětem sběratelství 2.0 se stal i obsah Twitteru. Včetně příspěvky zakladatele sítě Dorseyho.
• 
ZDROJ: Repro Youtube.com / TEDX

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Kryptománie se přelila do nových oblastí. V současnosti fušuje do sběratelství. Koupit si lze třeba do blockchainu obtisknutou a certifikovanou kopii slavných tweetů Elona Muska či Jacka Dorseyho, případně záznamy povedených akcí hračů basketbalové NBA.

Trend lze schovat pod módní slova jako tokenizace či NFT. Holt se už nějakou dobu v produktivním věku pohybuje generace lidí, kteří se v dětství bavili sběrem hokejových kartiček či pogů. A tokenizace akcií pro ně zjevně až takovou zábavou není.

Co je naopak současným módním vlnám vzdáleno, je zlato. Jeho cena se pohybuje nejníže za téměř celý rok. Přesto, spíše ale právě proto by nemělo uniknout pozornosti investorů. Zašlapou drahý kov jiné typy investic, nebo zazáří v očekávání příchodu inflace? Na trzích toho bude ještě spoustu ke sledování.

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.