Hedi Slimane prodává svůj apartmán v New Yorku | E15.cz

Vše o netradičních investicích

Vše o netradičních investicích Vstoupit do speciálu

Apartmán slavného návrháře je na prodej za více než půl miliardy

fry

Francouzský módní návrhář a fotograf Hedi Slimane nabídl k prodeji svůj pětipodlažní apartmán v newyorské čtvrti Gramercy. Zájemci si budou muset připravit pořádný balík peněz. Cena za nemovitost byla stanovena na 21,5 milionu dolarů (zhruba 504 milionů korun). 

Budoucí majitel či majitelé se mohou těšit na plně vybavenou a luxusní nemovitost, disponující kromě mnoha ložnic také třemi terasami, krbem nebo saunou. Celková plocha každého patra je bezmála 800 metrů čtverečních.

Umělec Hedi Slimane se proslavil především prací pro prestižní módní značky. Sedm let strávil na pozici kreativního ředitele ve společnosti Dior. Na téže pozici pak vydržel čtyři roky v další slavné módní značce Yves Saint Laurent. V minulém roce ho magazín Vanity Fair zařadil do žebříčku padesáti nejvlivnějších Francouzů na světě.

Apartmán francouzského umělce není v poslední době jedinou nemovitostí, která svou cenou zaujala. Nedávno zesnulý miliardář T. Boone Pickense po sobě zanechal ranč s  pozemky za astronomických 250 milionů dolarů.

Podívejte se na fotografie apartmánu z Manhattanu:

Kapsle z Tokia se možná dočkají záchrany. Podívejte se na unikátní architektonické dílo
Předražené byty si už nepořizují ani bohatí, prodeje stagnují
Břežanský zámek po Heydrichovi získal český investor Outlý. V okolí zachová výrobu

Autor: fry
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!