CPI Group: sedmé Family Center na Slovensku | E15.cz

CPI Group: sedmé Family Center na Slovensku

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Česká investiční a developerská skupina CPI otevřela na Slovensku již sedmé Family Center. Retail park v Senici o celkové obchodní ploše 5330 m2 je součástí velké akvizice maloobchodních nemovitostí, kterou skupina uzavřela počátkem roku.

V lednu 2011 koupila CPI Group od rakouské společnosti Real4You balík maloobchodních nemovitostí v Čechách a na Slovensku. Součástí byly nejen existující budovy Penny Market a Family Center, ale také následné developerské záměry. „Jedním z projektů byl také obchodní areál v Senici, který nyní otevíráme. Retail park v Senici navazuje na hypermarket Kaufland a zahrnuje celkem osm obchodních jednotek,“ upřesnil Ivan Nosko, ředitel slovenské pobočky CPI Group.

#####Expanze retailu pokračuje i na českém trhu

Obchodní areál leží u hlavního silničního tahu města v ulici Vajanského a nabízí sortiment prodejen dm drogerie, Dráčik, JYSK, Kik móda, Planeo Elektro, Takko Fashion a Deichmann. Součástí areálu je parkování až pro 230 aut.

Expanze retailového portfolia probíhá také v ČR, kde CPI Group otevřela dva Penny Markety a koncem listopadu uvedla do provozu retail park v Českém Krumlově. Ve výstavbě jsou další obchodní areály v Berouně nebo Trutnově.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video