Facebook nabídne online informace ze sportu | e15.cz

Facebook nabídne online informace ze sportu

nos

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Sociální síť Facebook pokračuje ve své snaze propojit uživatele podle konkrétních zájmů. Nově nabídne služby společnosti SportStream, která umožňuje v reálném čase shromažďovat, filtrovat a zobrazovat data ze sportovních akcí.

Facebook chce, po oznámení koupě společnosti SportStream, více konkurovat Twitteru. To mají umožnit právě online sportovní informace a bezprostřední komentáře fanoušků. Na stránkách Facebooku se tak mají rozproudit vášnivé sportovní debaty.

„Chceme pomáhat lidem, které spojuje vášeň pro dění okolo sportu, řekl k akvizici pro serveru BBC Justin Osofsky, viceprezident Facebooku pro mediální partnerství a globální operace. Kolik Facebook za SportStream zaplatil však viceprezident neprozradil.

Facebook se v posledních měsících snaží o to, aby uživatelům a obchodním partnerům zjednodušil vyhledávání příspěvků ke konkrétním tématům.

Lepší možnosti i pro obchodní partnery

„Díky této akvizici očekáváme, že se významně zlepší možnosti i pro všechny partnery, aby lépe využili poznatky a možnosti Facebooku,“ dodal Osofsky.

Facebook používá více než miliarda lidí po celém světě. Každý den síť navštíví zhruba 700 milionů uživatelů. Loni Facebook vstoupil na akciovou burzu a tento měsíc se stane součástí amerického akciového indexu Standard & Poor's 500.

Autor: nos

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video