Podzim patří zahrádkářským výstavám | E15.cz

Podzim patří zahrádkářským výstavám

Přehlídky ovoce, zeleniny a květin přináší výstavy pro zahrádkáře, přinášíme sedm výstav, které se konají od konce srpna do listopadu v regionu:

1. Mezinárodní zahradnická výstava Flora Olomouc se koná od 20. do 23. srpna na výstavišti v Olomouci.
2. Podzim v zahradě, tradiční prodejní výstavu trvalek, dřevin, jiřin a travin, pořádají od 11. do 13. září v Borotíně u Boskovic. Součástí výstavy je prohlídka arboreta. 3. Oblastní výstava ovoce, zeleniny a květin zaplní skleník Květné zahrady v Kroměříži 19. a 20. září. 4. Okresní zahrádkářská výstava ovoce, zeleniny, květin a hub se uskuteční od 26. do 28. září na zámku v Tovačově.
5. Mezinárodní zahradnická výstava Flora Olomouc zaplní výstaviště v Olomouci od 1. do 4. října. 6. Podzimní zahradnické trhy nabídnou přehlídku květin, zeleniny, semen, okrasných rostlin, stromů a zahradnických potřeb.
6. Celostátní podzimní zahrádkářská výstava Floria ve Věžkách bude letos od 9. do 11. října.
7. Lučické jablíčko pořádají 21. listopadu v Obecné škole v Lučicích u Bělotína. Soutěží se o nejlepší pálenku a jablečný koláč.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.