Retail Park Na Radouči rozšíří nabídku obchodů | e15.cz

Retail Park Na Radouči rozšíří nabídku obchodů

Lucie Zikmundová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nové nákupní centrum Retail Park vedle Obchodní zóny Na Radouči, kterou dnes tvoří hobbymarket OBI, Okay elektrospotřebiče a v květnu otevřený Interspar, začne fungovat za dvadvacet dní.

„Chceme být nejen místem, kde se nakupuje, ale i místem pro pracovní schůzky nebo setkávání přátel,“ říká Radka Ondříšková, mluvčí investora teplické společnosti JTH Group.
Retail park, který investor staví jako třetí část zóny i v době hospodářské krize, zahrne deset obchodů na ploše bezmála čtyř tisíc metrů čtverečních. Bude tam drogerie, zdravá výživa, obchody s textilem a oblečením. „Chybět nebude prodejna nábytku, služba oční optiky nebo pizzerie,“ doplnila mluvčí. Slavnostní otevření je plánované na 24. listopadu. Lokalita v severní části města je vzdálená od centra bezmála dva kilometry, v okolí nákupní zóny je ale pět zastávek městské hromadné dopravy. Zástupce investora tvrdí, že ani v době recese nezaznamenali menší zájem budoucích živnostníků. Podle Ondříškové byl o lokalitu v severní části města velký zájem. Je to zřejmě i tím, že Mladá Boleslav je hned po Praze nejvíce přitažlivým městem pro investory. Ukázala to v září zveřejněná studie společnosti MasterCard. „Město je sídlem řady obchodních center a stovek dal- ších podnikatelů,“ řekl ředitel kanceláře MasterCard Europe pro ČR a Slovensko Pavel Javorský.

Autor: Lucie Zikmundová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video