Skanska pokračuje v odprodeji logistického parku R6 Logistics Park | E15.cz

Skanska pokračuje v odprodeji logistického parku R6 Logistics Park

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Skanska Property Czech Republic prodala část logistického parku R6 Logistics Park belgické developerské společnosti ILD. Ta koupila pozemek o rozloze 20 800 metrů čtverečních. R6 Logistics Park se nachází severozápadně od Prahy, v obci Jeneč, v těsné blízkosti rychlostní komunikace R6 a pět minut jízdy od mezinárodního letiště Praha Ruzyně. Logistický park je určený k výstavbě lehkého průmyslu a rozprostírá se na ploše 400 tisíc metrů čtverečních.

„Tento pozemek splňuje veškeré požadavky, které jsou pro nás směrodatné při výběru pozemku. Vynikající dostupnost, vybudovaná infrastruktura a stavební povolení přináší ideální podmínky pro výstavbu průmyslové haly s lehkou výrobou či skladových prostor,” upřesňuje Frank Van haesendonck, ředitel společnosti ILD. Strategií společnosti Skanska je odprodej pozemků R6 Logistics Park s cílem zaměřit své síly na výstavbu zelených kancelářských budov s mezinárodně uznávanou certifikací LEED.

„Máme jedinečnou příležitost nabídnout našim klientům ekologicky šetrné, energeticky úsporné a moderní kanceláře. Vzhledem ke zvyšující se poptávce od nájemců i z řad investorů, je naším záměrem využít veškeré zdroje a know-how právě na výstavbu kancelářských prostor. Z tohoto důvodu jsme již v loni odprodali pozemek R6 Logistics Park o rozloze 75 tisíc metrů čtverečních rakouské logistické společnosti a těší nás, že jsme opět našli silného a seriózního partnera jakým je ILD. V odprodeji pozemků R6 Logistics Park budeme i nadále pokračovat,” říká Britta Cesar-Munck, výkonná ředitelka Skanska Property Czech Republic.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video