Víkend patří nejkrásnějším psům. | E15.cz

Víkend patří nejkrásnějším psům.

Na Krásné louce začíná osmnáctý ročník mezinárodní výstavy psů.

Poslední srpnový víkend se do Mladé Boleslavi sjedou nejkrásnější psi z celé Evropy. Již po osmnácté hostí naše město prestižní mezinárodní výstavu psů Interdog Bohemia.
„Máme přihlášeny čtyři tisíce psů sto devadesáti plemen,“ řekl ředitel výstavy Otakar Vondrouš. „Jen doufám, že nám bude přát počasí, přece jen je letos o víkendech hodně deštivo,“ dodal Vondrouš.
Pejskové budou mezi sebou soutěžit o řadu titulů, z nichž nejprestižnější je CACIB, tedy čekatel mezinárodního šampiona krásy.
Boleslavská výstava je mezi majiteli psů hodně oblíbená. Mezi čtyřmi tisícovkami přihlášených psů je nejvíc zastoupená Česká republika a okolní státy, ale letos přijedou pejskové se svými pány i z Ruska, Švédska, Litvy a Itálie.
„Každý den bude pro návštěvníky otevřeno od sedmi hodin ráno, výstavní den končí okolo čtvrté hodiny odpoledne slavnostním vyhlášením vítězných psů,“ doplnil Otakar Vondrouš.
Interdog Bohemia se koná pod záštitou Mezinárodní kynologické organizace FCI, která sídlí v Belgii.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.