YIT Stavo realizuje již třetí projekt během jednoho roku | E15.cz

YIT Stavo realizuje již třetí projekt během jednoho roku

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nová developerská společnost na českém trhu YIT Stavo dokazuje, že své plány dostat se mezi pětici nejsilnějších tuzemských developerů rezidenčních projektů myslí vážně. Zahajuje již třetí projekt během posledního roku - bytový dům KOTI Troja.

Ten vyroste ve stejnojmenné městské části a nabídne celkem 83 bytových jednotek postavených v duchu vysoce kvalitních finských standardů. KOTI Troja v Praze 8 nedaleko Trojského zámku, pražské zoo, botanické zahrady a Vinice svaté Kláry v rámci svých 83 bytových jednotek v deseti nadzemních podlažích nabídne jak byty klasické, tak i mezonetové v dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 31 do 151 metrů čtverečních. Pod architektonickým řešením je podepsán ateliér C. A. I. S. architekti. Projekt je koncipován jako nízkoenergetický s průkazem energetické náročnosti budovy B. Dokončení celého projektu je naplánováno na jaro 2013. Stejně jako předchozí projekty společnosti YIT Stavo - KOTI Hostivař a KOTI Hájek - vychází i KOTI Troja ze zásad kvalitního finského bydlení.

Samozřejmostí je šetrnost k životnímu prostředí a převaha přírodních materiálů. Charakteristické jsou prvky skandinávské architektury a designu a široké možnosti individuálního řešení jednotlivých bytů. Osmnáct bytů bude podle finských tradic vybaveno saunou. Ke každému bytu patří sklep, k většině bytů pak balkon nebo terasa. Součástí domu je rovněž kočárkárna. V podzemních podlažích bude k dispozici 73 parkovacích stání. Prodej bytů v KOTI Troja byl již zahájen. Stejně jako v případě stávajících projektů KOTI Hostivař a KOTI Hájek jej realizuje sama společnost YIT Stavo prostřednictvím vlastního prodejního oddělení YIT Point.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video