Život je třeba žít na plné pecky | E15.cz

Život je třeba žít na plné pecky

Kytarista a zpěvák populární kapely Mandrage Vít Starý si užívá života. A to plnými doušky.

Vít Starý, jednadvacetiletý kytarista plzeňské skupiny Mandrage prozradil čtenářům Sedmičky své radosti.

1. Muzika Byl jsem pochopitelně ovlivněn tátou, který je rovněž hudebníkem. Muzika to u mě nyní jednoznačně vyhrává. Baví mě s kapelou těšit publikum. Spokojenost posluchačů a jejich potlesk je pro mne největší odměnou.

2. Fotbal Hrál jsem ho od dětství, dlouho. Ve Viktorii Plzeň jsem dokonce hrál v žácích nejvyšší soutěž. Potom přišlo dilema, zda hudba, či fotbal. Vyhrálo to první. Nyní si občas kopneme na festivalech s dalšími muzikanty.

3. Pivo U velblouda Tak ošetřenou dvanáctku Prazdroj nikde jinde v Plzni nenajdete. Je to prostě lahoda a pohoda, stejně jako posezení tady.

4. Spánek Je to jedna z mých nejoblíbenějších činností. Vydržím spát i dvanáct hodin v kuse.

5. Ponocování Sednout si do baru, poslechnout si jinou muziku, popovídat si s pěknými dívkami, to je další moje oblíbená činnost.

6. Nahrávací studio Práci v něm mám hodně rád. Je to pro mě vždy velká škola. Díky lidem v nich jsem se za poměrně krátkou dobu hodně přiučil, zdokonalil jsem se ve zpěvu i hraní na kytaru.

7. Velké Žernoseky I v Čechách se dají vyrobit vynikající vína. Díky tátovi jsem tam mohl být. Prostředí i lidé jsou tam nádherní, víno mi chutnalo, co víc jsem si mohl přát.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!