Arsen Lazarevič: Sexymozkův exit | e15.cz

Arsen Lazarevič: Sexymozkův exit

Vlajka EU
Vlajka EU
• 
ZDROJ: ctk
Arsen Lazarevič

Arsen Lazarevič

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Evropská komise přemýšlí o tom, že v EU se pro jednotlivé země zavede minimální mzda. K tomu chce retroaktivně potrestat firmy, které platily daně v Irsku.

Zdá se, že brexit evropské představitele nepoučil, že hrubé vstupování do vnitřních záležitostí členských zemí je jen cestou k dalším exitům a rozpadu celého spolku.

Exprimátoři Hudeček a Svoboda dostali podmínky v případu Opencard. Podle zdůvodnění soudu svým podpisem způsobili Praze milionové škody. Náklady na kartičku, kterou vymyslel a realizoval Pavel Bém, však už přesáhly 1,5 miliardy korun. Zdá se, že spravedlnost je nejen slepá, ale také kafkovská.

Na jednom z bulvárních serverů se objevilo video, kde zestárlý bývalý předseda vlády Jiří Paroubek předvádí cviky, kterému mu pomohly zhubnout. Nostalgicky jsem si na bývalého předsedu zavzpomínal. Jednalo se o období svobody a naděje, kdy existovala nezávislá média, která dokázala tvrdě kritizovat politiky.

Kdy se společnost mohla spojit a skládat písničky, které označovaly předsedu vlády ženským přirozením, zatímco dnes nemůžete ani bývalého traktoristu nazvat traktoristou. Nikdy jsem si nemyslel, že to napíšu, ale, pane sexy mozku, chybíte nám. Nahradili vás ještě horší, došlo na vaše prognostická slova a ČSSD vytvořila vládu s Marťany.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video