Glosa Jany Havligerové: Kdo si začal? | E15.cz

Glosa Jany Havligerové: Kdo si začal?

Jana Havligerová

Jana Havligerová

Vstoupit do diskuze
0

Andrej Babiš prý při jednání kabinetu vyhrožoval odchodem hnutí ANO z vládní koalice. O „výživném jednání“ ministrů informoval na Twitteru šéf rezortu průmyslu Jan Mládek.

Vicepremiér to popírá, předseda vlády a ministři za ČSSD si podle něj na jednání kabinetu řešili bolístky z volební kampaně. Půl hodiny do něj bušili a on si myslí, že pokud se tyto věci mají řešit na vládě, a ne na koaliční radě, nemá smysl se jako koalice scházet. A vůbec, začal si Sobotka a jeho straničtí kolegové si hned přisadili.

Zkoumat, na čí straně je pravda, je úplně zbytečné. Dalo se čekat, že koalici volby na klidu nepřidají. Taky je jasné, že bude hůř, opravdu důležitý plebiscit mají strany teprve před sebou.

Jedna drsná předvolební kampaň plynule přechází v druhou, drsnější. Nejspíš v ní bude platit rčení o hrubých záplatách na hrubých pytlích. Jelikož politikům nelze zakázat působení na sociálních sítích, dovolujeme si alespoň doporučit, aby zvážili absolvování kurzů asertivity.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.