Zápisník Michala Šenka: Moucha na hlavě | E15.cz

Zápisník Michala Šenka: Moucha na hlavě

Zápisník Michala Šenka: Moucha na hlavě
Neplánovanou hvězdou středeční debaty kandidátů na viceprezidenta USA se stala moucha, jež se asi na dvě minuty usadila na hlavě republikána Mikea Pence. Průběh duelu nijak nenarušila a Pence se po ní ani neohnal.
• 
ZDROJ: Reuters

Michal Šenk

Na hlavě může mít člověk klobouk, máslo nebo mouchu. Jako kandidát na amerického viceprezidenta Mike Pence v předvolební televizní debatě. A pak je hned veselo. Třeba v táboře u jeho protivníků. „Pojďte dát pět dolarů na pomoc naší kampani, aby letěla,“ napsal na twitter k fotce s plácačkou na mouchy Joe Biden.

V Česku tak veselo není. Případů s COVID-19 přibývá stejně jako škrtících opatření. Dost smutný je pohled na trendy ve vyhledávání na internetu. Covid opatření, covid příznaky, lockdown a Antonín Panenka.

Pak se ještě hledalo zrcadlo. Tady důvod tak prozaický není, trendů kolem zrcadla bylo více a nejspíš se spojily. Díl seriálu Četnické humoresky vysílaný ve středu se zrcadlem v hlavní roli nebo nová rozhledna v Jizerských horách přezdívaná zrcadlo. Nejen covidem živ je člověk.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!