Konference HR & Development Forum: CHYŤTE A NEPUSŤTE!

Zdroj: Top Vision, s.r.o.

CHYŤTE A NEPUSŤTE! Tak zní téma konference z produkce vzdělávací společnosti Top Vision.

Podzimní HR & Development Forum odpoví na otázku, kterou si personalisté kladou nejčastěji: Jak přitáhnout talenty do firmy a jak je nenechat odejít?

Situace na trhu práce se nemění. Nabídka převažuje nad poptávkou a navrch už nemají zaměstnavatelé, ale zaměstnanci. Nábor nových lidí je tak stále náročnější. O tom, jak oslovit talenty a vyniknout ve velké konkurenci inzerátů, bude hovořit Zdeňka Krejčíková, držitelka titulu RECRUITER ROKU 2018. Jako propagátorka marketingového myšlení bude sdílet své nápady, jak budovat atraktivní firemní image a jak vyhledávat talenty na sociálních sítích.

Top Vision, s.r.o.

Adam Polášek, autor úspěšné náborové kampaně NEHLEDÁME ZAMĚSTNANCE, promluví o employer brandingu s energií. Přinese náměty, jak budovat značku, pro niž budou zaměstnanci dýchat. Se silnou a sexy firemní kulturou totiž nemusíte bojovat o talenty. Můžete je nechat bojovat o vás.

Na úspěšný nábor by měl navazovat stejně úspěšný onboarding. Na toto téma bude hovořit Jiří Matějovský, HR Leader ve společnosti DECATHLON. Sám o sobě tvrdí, že je spíše Happiness Resources Leader. Do oblasti HR se dostal hříčkou osudu, a tak vnese do problematiky svůj ryze osobitý přístup. 

Top Vision, s.r.o.

V panelové diskusi budou sdílet své postřehy tři představitelky HR scény, ženy, matky a zakladatelky spolku InspiroMatky: Jenůfa Pecháčková, Kateřina Dvořáčková a Veronika Trutzová. Budou diskutovat o důležitosti prvního dojmu a o tom, jak ho vědomě utvářet a udržovat i během onboardingu. 

Další spíkři vystoupí během odpoledních workshopů. Jak vést pohovor, který odhalí i to, co v CV není? Jak identifikovat talenty orientované na výkon a jak zabránit jejich odchodům? Jak využít sílu onboardingu naplno? To jsou další témata, která na konferenci zazní.

HR & Development Forum proběhne již 9. října v prostorách Prague Startup Marketu. Na tuto konferenci naváže listopadové In Communication Forum, které se bude soustředit na interní komunikaci. Téma BUĎTE SEXY NEJEN NAVENEK přinese inspiraci v podobě úspěšně realizovaných projektů, ale i fuckupů. Další setkání HR manažerů proběhne už 21. listopadu.