Prodejce aut Klokočka zkouší realitní byznys | E15.cz

Prodejce aut Klokočka zkouší realitní byznys

Vizualizace budovy Autosalonu Klokoška po přestavbě na kanceláře
Vizualizace budovy Autosalonu Klokoška po přestavbě na kanceláře
• 
ZDROJ: www.klokocka.cz

dnv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Z podnikatele Jan Klokočky, jehož firma Autosalon Klokočka má na tržbách přes miliardu korun, se stane příležitostný developer. Doménou firmy sice bude nadále prodej aut, přesto se byznysmen rozhodl přestavět svou původní prodejnu v Praze 6 na Karlovarské ulici na kanceláře.

Nové administrativní plochy o zhruba 2600 metrech čtverečních vzniknou přestavbou budovy z roku 1970, která už je na hranici životnosti a nezapadá do současné tváře tamního areálu.

„Proto jsme došli k rozhodnutí ji kompletně rekonstruovat a přejí na model kancelářské budovy k pronájmu. Jde však o jednorázovou příležitost a rozhodně nechceme měnit naše podnikání a začínat s jinými projekty v oblasti developmentu,“ řekl serveru E15.cz Klokočka.

Nájemce bude Klokočkovi shánět realitní kancelář RE/MAX Commercial. „Počítáme s malými až středními podnikateli ze západní části Prahy, ale také z Kladna, Berouna nebo Plzně,“ uvedl Miroslav Herain z realitní kanceláře.

Autor: dnv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.